Перейти к содержимому

Що робити якщо квартиру (будинок) відключили без попередження?

Зразок заяви:

Територіальне відділення Антимонопольного комітету України

(Адреса в Вашій області на сайті АМКУ http://www.amc.gov.ua)

2-й екземпляр           Директору філії ???обленерго»

у ??? районі

Іванова Сергія Івановича (адреса) ,

ЗАЯВА

Довожу до Вашого відома, що припинення постачання електричної енергії за адресою мого проживання: ???ватьський район, село Новосевастополь, вул. Садова, 42, відбулося всупереч ПКЕЕн, тому, що мене, споживача електричної енергії не повідомили про припинення постачання електричної енергії у спосіб передбачений ПКЕЕн, що є неправомірним.

Відповідно до п.27 ПКЕЕн тільки після отримання споживачем попередження  енергопостачальник має право відключити споживача від електричної мережі. Я не отримував попереджень, в передбачено п.27 ПКЕЕн порядку.

Висновок:

Є факт порушенням працівниками ???обленерго», п.2 ст.50, п.5 другої частині ст.13 Закону України “Про захист економічної конкуренції” – відмова від реалізації товару (електроенергія є товарною продукцією відповідно до ЗУ «Про електроенергетику»). ???обленерго», використовуючи монопольне становище, порушує статті 13 Цивільного кодексу, яка визначає межі здійснення цивільних прав. Згідно п.3 ст.13 ЦК Не допускаються дії особи, що вичиняються з наміром завдати шкоди іншій особі, а також зловживання правом в інших формах. Згідно п.5 ст.13 ЦК не допускаються  використання  цивільних  прав  з  метою неправомірного  обмеження  конкуренції,  зловживання   монопольним становищем на ринку, а також недобросовісна конкуренція. В діях ???обленерго» є відмова від реалізації товару, що має ознаки порушення п.2 ст.50, п.5 другої частині ст.13 Закону України “Про захист економічної конкуренції” у вигляді зловживання монопольним становищем.

ПРОШУ ВАС:

1.      перевірити правомірність дій ???обленерго» в частині припинення електропостачання без попередження;

2.      вжити заходи щодо термінового відновлення постачання електричної енергії.

«__» ___ 2011                                                                    Іванов Сергій Іванович

УВАГА: є випадки відключень на підставі інших передбачених підстав, тому кожен випадок потребує з’ясування усіх обставин (події, строки) для надання Вам консультації.

комментария 2

  1. equest equest

    Напишите заголовок «Образец заявления … отключения электрооткл» — будет больше поситетелей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*