Штраф за порушення ПРРЕЕ

Багато хто, фізичні особи власники квартир, або будинків, дач, чи підприємства, підприємці отримують від обленерго (оператора системи розподілу) проведення перевірки, за наслідками чого складають акт про порушення ПРРЕЕ та оформлюють штраф за порушення ПРРЕЕ.

Чим регулюється?

На сьогодняшній перевірка контролерів, інспекторів обленерго та штраф за порушення ПРРЕЕ регулюється чинними Правилами роздрібного ринку електричної енергії (ПРРЕЕ). Розділ 8 названих Правил визначає алгоритми за якмим розраховується штраф за порушення ПРРЕЕ.

Процедура складання акта про порушення ПРРЕЕ?

Правила передбачають, що або споживач (відповідальна уповноважена) особа за електрогосподарство допускає до проведення перевірки лічильника та складання акта про порушення ПРРЕЕ, або інша особа, хто допускає контролерів (інспекторів) до перевірки та складання акта про порушення ПРРЕЕ.

В акті про порушення ПРРЕЕ мають зазначити усі необхідні для розрахунку штрафу за порушення ПРРЕЕ дані, а саме: схему та її графічне зображення, межі балансової належності, переріз усіх провідників. Акт складається в двох примірниках, один з яких надається споживачу.

Що буде якщо не підписати акт про порушення ПРРЕЕ?

Правила передбачають, що у разі відмови від підпису акт про порушення ПРРЕЕ буде дійсний за умов наявності двох незалежних свідків.

Як розраховують штраф за порушення ПРРЕЕ?

Правила (ПРРЕЕ) містять 8-й розділ, де є класифікація видів порушень: це порушення пломб, або лічильників, або вплив на лічильник, самовільні підключення, або використання магнітів чи генераторів магнітного поля. В кожному випадку свій алгоритм розрахунку, формули вибору потужності щоб розрахувати штраф за порушення ПРРЕЕ, алгоритми вибору періоду розрахунку.

Перелік норм права: http://energy-mk.com/documents/

Практика: http://energy-mk.com/energy-law/

This entry was posted in неправомірне відключення / "штраф" обленерго / вимога обленерго. Bookmark the permalink.

2 Responses to Штраф за порушення ПРРЕЕ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*